Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

 Результати перевірки агропродовольчого ринку ПП «Фенікс»

21.05.2020

Знам’янське  районне  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області щоденно, у тому числі у святкові та вихідні дні, здійснює перевірку роботи Знам’янського агропродовольчого ринку  ПП «Фенікс». 

Предмет перевірки – виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27 квітня 2020 року №14 щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках. Ринок «Фенікс» єдиний у місті зареєстрований, як оператор ринку харчових продуктів відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Ринок реалізує сільсько - господарську продукцію (м'ясопродути – м'ясо, сало, печінка, тощо, рибу живу, молочну продукцію – молоко, сир кисломолочний, тощо).

Уже в ході першої перевірки, 01 травня 2020 року, адміністрацією ринку оперативно вжито заходи по усуненню недоліків, які виявили працівники Держпродспоживслужби. Зокрема відрегульовано пірометр для безконтактного вимірювання температури у продавців, працівників ринку та покупців та забезпечено її вимірювання на вході до торгового павільйону з реєстрацією у спеціальному журналі. Посилено контроль за дотриманням продавцями та покупцями масочного режиму, придбано сучасні засоби для дезінфекції приміщень, методичні вказівки МОЗ України щодо їх використання, рідке мило в упаковці з дозатором, антисептик для рук заводського виготовлення. Варто зазначити, що не всі громадяни погоджуються на обробку рук антисептиком.

 Адміністрацією на вході до торгової зали зазначено, що одночасно у приміщенні зали може перебувати не більше 35 покупців, але фактично їх значно менше. Як бачимо, на ринку є умови для безпечної торгівлі, але окремі громадяни для продажу молочної продукції облюбували стихійну торгівлю із землі біля відділення ощадбанку – без ветеренарно-санітарного контролю та дотримання карантинних вимог. Біля самого ринку стихійної торгівлі немає – не дозволяє адміністрація ринку, а щодо стихійної торгівлі біля відділення ощадбанку, то з цим явищем має боротись поліція. Районне управління Держпродспоживслужби з питання протидії стихійній торгівлі неодноразово зверталось до керівника Знам’янського відділу поліції.

 

 Заступник начальника управління – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Знам’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області  Сергій МАНЬКО

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges