Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

На Кіровоградщині триває реконструкція шляхопроводу автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (+фото)

4.06.2020

У Кіровоградській області триває реконструкція шляхопроводу автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка. 

Виконання будівельних робіт проінспектував заступник голови ОДА Максим Калінін.

«На цьому об’єкті склалася критична ситуація з руйнуванням тротуарних блоків. Це могло призвести до їх падіння на залізничні колії та аварій», - зазначив заступник голови ОДА.

Згідно проєктної документації, на мосту заплановано провести фрезерування старого покриття, відновити пошкоджені поверхні опор та блоків прогонної будови, замінити опорні частини балок та влаштувати монолітну плиту. Також дорожники замінять тротуарні плити та влаштують два шари асфальтобетонного покриття.

На замовлення Служби автомобільних доріг в Кіровоградській області роботи виконує підрядна організація «Мостобудівельний загін-112».

Згідно календарного плану, відкриття проїзду автотранспорту планується на кінець червня, а завершення повного комплексу робіт – до кінця липня.

http://www.kr-admin.gov.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges