Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   

Події

Прості речі рятують здоров’я та життя: профілактика коронавірусної інфекції (COVID-19)

25.06.2020

 Незважаючи на те, що в засобах масової інформації щодня повідомляються тривожні дані про поширення коронавірусної інфекції в Україні, області та світі, складається враження, що населення перестало належно реагувати на ці новини. Але ж статистика таки невтішна: 11.06.2020 – 689 захворілих, 12.06.2020 – 683, 13.06.2020 – 753, 14.06.2020 – 648,     15.06.2020 - 685, 22.06.2020 – 681, 23.06.2020 – 833 захворілих. 

Така кількість хворих не реєструвалась навіть у період розвитку епідемії на теренах нашої країни! Загалом, у порівнянні з квітнем, рівень захворюваності зріс на 400%. Що ж трапилось? Відповідь проста: громадяни перестали відчувати небезпеку і розслабились. Якщо раніше більшість населення користувалась масками і на вулицях, то нині все більше мешканців міст і сіл ігнорують дотримання маскового режиму в громадських будівлях: магазинах, офісах та навіть перукарнях, де близький контакт між клієнтом та майстром.

Показники захворюваності в місті та районі, області дещо нижчі середніх по Україні (0,02% та 0,068% проти 0,094% від кількості населення). В місті та районі не зареєстровані і летальні випадки від коронавірусної інфекції. Це наша спільна перемога: і свідомих громадян, які дотримувались вимог особистої гігієни, і керівників закладів, установ, які забезпечували організацію та дотримання протиепідемічних вимог, і, в першу чергу, медичних закладів, працівники яких проводили протиепідемічні заходи з виявлення та ізоляції хворих та контактних, забезпечували лікування. Але ж не треба втрачати позитивні результати в боротьбі з коронавірусною хворобою.

Знам’янське районне управління Держпродспоживслужби нагадує, що ліквідувати це інфекційне захворювання, що має характер пандемії, вдасться лише після масштабної вакцинації населення. Тож необхідно пам’ятати, що для збереження здоров’я та життя власного, рідних та близьких нам людей кожному необхідно суворо дотримуватись маскового режиму, респіраторної гігієни та гігієни рук. Пам’ятайте: нехтуючи дотриманням цих вимог, ви піддаєте ризику насамперед членів вашої сім’ї.

Сергій Манько 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges