Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

І знову про неприємний запах у Знам’янці

1.07.2020

29  червня, вечір у Знам’янці міг би бути спокійний у відпочинку, з прогулянками на вулиці, втім це не так. У мікрорайоні НВК «ЗШ№3-гімназія» мами на дитячому майданчику одна за одною тягнуть діток додому, бо дихати неприємно – у повітрі запах свинячих відходів. Реагуючи на таку ситуацію, одразу звертаємось телефоном до представника ТДВ «Колос» Миколи Давидова. 

Оперативно Микола Миколайович приїздить до дитячого майданчика. Говоримо про проблему, нагадуємо про обговорення в мережах, де знам’янчани вкрай незадоволені  поширенню неприємних запахів.

  • Ми почали використовувати у своїй роботі з відходами препарат Комлезім-С, - це біодеструктор, який прискорює розклад посліду свиней, зменшує випаровування меркаптанів, які чують на нюх люди, - пояснює представник ТДВ « Колос» Микола Давидов.  – На сьогодні  вивозимо відходи на поле, яке розташоване на відстані понад   4 км від Знам’янки (схил Йовинської балки ближче до Дмитрівки), але все одно у вечірній час коли вітер вщухає,  випаровування по балці доносяться до міста.

  • Звичайно, можна сперечатись чи тільки ці запахи чують люди, адже у місті залпові каналізаційні скиди вранішній і у вечірній час, коли люди збираються на роботу і приходять з роботи, (теж у Йовинську балку) теж даються взнаки. Ми не ухиляємось від відповідальності і обіцяємо у найближчий час, після збирання ріпаку, перейти на інші поля, де роза вітрів минає межу міста. Додатково хочемо пояснити всім, що маємо повен пакет документів, який дозволяє такий вид діяльності.
  • Вже декілька років поспіль знам’янчани чують обіцянки про будівництво біогазового комплексу на основі переробки відходів свиней, коли це стане реальністю?
  • Є проект і готуються документи, але це справа нешвидка, бо потребує великої кількості експертних оцінок і дозволів. Без цього розпочинати будівництво не можливо.

  • Які перспективи чекають знам’янчан вже зараз?
  • Підприємство скосить урожай на полях, що розташовані ще далі від міста і ми перейдемо у інший сектор для вивезення відходів. Поки що ми збільшили закупки, як я вже наголосив  Комлезім-С (септик) і подвійними дозами внесення  прискорюємо біохімічний процес переробки відходів, що автоматично призведе до зменшення в рази неприємних запахів.

Більше новин про Знам'янку читайте тут - https://www.facebook.com/KOMORAINFO-1077050815695189/

 Розмовляла Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges