Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

Оперативна інформація захворюваності на коронавірус на Кіровоградщині

2.07.2020

Минулої доби лабораторний центр провів 358 ПЛР-тестувань на виявлення коронавірусу серед мешканців Кіровоградщини. 

Підтвердились три нових випадки захворювання на COVID-19. Усі вони - серед кропивничан.

Одужали від коронавірусу 4 чоловіків і 6 жінок із Кропивницького.

 Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко прокоментував питання стосовно ситуації нових випадків захворювання на COVID-19 в країні

Віктор Ляшко роз'яснив, що наразі фіксується зростання кількості випадків COVID-19, яке пов’язане з пом’якшенням карантинних заходів, з якими стабліьно справляється підготовлена завдяки карантину система охорони здоров’я.

«Ми бачимо кількість випадків, які фіксуються в період певного, розтягнутого періоду в часі. В цей період частина людей хворіє, частина потрапляє в реанімацію, а частина одужує. Система охорони здоров’я працює у звичному режимі. В деяких зарубіжних країнах лікарі були вимушені робити вибір, кому з хворих вони мають надати допомогу. В нас такої кризової ситуації не було», – пояснив Віктор Ляшко.

Заступник Міністра охорони здоров’я впевнений, для того щоб інфекція не поширювалась, треба дотримуватись карантинних обмежень.

«Обмежувальні карантинні заходи дають змогу стримувати розповсюдження інфекції. Влада ввела адаптивний карантин. Це означає пом’якшення карантинних заходів але ніяк не їх відміну. Тому, якщо існують певні закони, які направлені на збереження життів українців – їх потрібно дотримуватись», – резюмував Головний державний санітарний лікар України.

Cтаном на 2 липня не відповідають необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів 10 регіонів України та Київ. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Міністерства охорони здоров'я.

За даними МОЗ, на сьогоднішній ранок не готові до послаблення карантину Волинська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області, а також місто Київ.

Джерела - https://moz.gov.ua/ , Кіровоградська ОДА

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges