Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

На Кіровоградщині виборчу адресу змінили понад дві тисячі мешканців

18.09.2020

До органів ведення Державного реєстру виборців аби змінити виборчу адресу звернулись 2 264 мешканці Кіровоградської області. Це 21-й показник серед загальної кількості звернень по України. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

За інформацією Державного реєстру виборців, станом на 17 вересня 2020 року процедурою зміни виборчої адреси скористалися 1 057 осіб, які зареєстровані в  Кіровоградській області, але голосувати будуть в інших регіонах – там, де фактично мешкають. 384 особи голосуватимуть на Кіровоградщині, хоча вони зареєстровані в інших областях, 823 виборці змінили свою виборчу адресу в межах регіону.

Найбільше звернень щодо зміни виборчої адреси в громаду (прибули) зареєстровано щодо Кропивницької міської та Соколівської сільської громади Кропивницького району – 245 і 205 відповідно. Тоді як з громади (вибули) зареєстровано від виборців з Кропивницької міської та Олександрійської міської громади (Олександрійський район)  – 607 та 119 відповідно. Натомість у Соколівській сільській громаді вибуло лише 7 виборців. Найменше (один виборець) прибуло у п’ять сільських рад: Перегонівська (Голованіський район), Мар’янівська (Новоукраїнський район), Новопразька селищна рада (Олександрійський район), Первозванівська та Дмитрівська (Кропивницький район). Жодного виборця не прибуло в шість сільських радах: Глодоська і Тишківська (Новоукраїнський район), Попельністівська (Олександрійський район), Надлацька (Голованівський район), Аджамківська та Катеринівська (Кропивницький район).  

За словами керівника Служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександра Стельмаха, станом на ранок 16 вересня 38 звернень виборців по країні ще опрацьовуються. Тому цифри в деяких регіонах можуть несуттєво збільшитися.

Отримати коментар щодо активності зміни виборчої адреси в Соколівці у представника відділення ведення ДРВ апарату Кропивницької РДА не вдалося. На сайті райдержадміністрації невірно вказаний номер телефону.

«На Кіровоградщині найбільша відносно кількості населення активність зміни виборчої адреси виявилась на території Соколівської сільської ради. Адже значно більше виборців захотіли голосувати на території цієї громади, ніж вибули. Потрібно враховувати, що Соколівка знаходиться поруч із обласним центром і туди без проблем можна доїхати громадським транспортом», – констатувала координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Нагадуємо, з 1 липня до 10 вересня у виборців була можливість подати до відділу ведення Державного реєстру виборців відповідну заяву, або заповнити форму на сайті, та отримати можливість 25 жовтня та на всіх подальших виборах голосувати там, де вони фактично мешкають.

Джерело: https://www.oporaua.org


Читайте також: Спрощено процедуру надання документів на отримання одноразової матеріальної допомоги

З якими проблемами зіткнувся відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради під час дистанційного навчання?

Кабмін затвердив нові бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook  та на каналі YouTube

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges