Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Події

На двох керівників навчальних закладів на Знам'янщині складено протоколи про адміністративні правопорушення

18.09.2020

Фахівцями Знам’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області продовжується робота з перевірки дотримання протиепідемічних заходів у районі.  

Взяли участь у спільних з національною поліцією та з органами місцевого самоврядування моніторингових перевірках, вході даних заходів за останні три місяці перевірено 42 заклади торгівлі продовольчими товарами, 23 – заклади торгівлі не продовольчими товарами, 12 - громадського харчування, 11 - одиниць громадського транспорту, 1 - перукарня. Як результат складено 13 протоколів про адміністративні правопорушення та передані матеріали до суду, по 28 закладах надано пропозиції.
Незважаючи на те, що на території Кіровоградської області установлений «зелений» рівень епідемічної небезпеки, епідеміологічна ситуація з коронавірусної інфекції (COVID – 19) в області напружена.
У вересні поточного року через підтвердження випадків захворювання на коронавірус серед працівників та учнів закладів освіти в області запроваджуються обмежувальні протиепідемічні заходи у формі дистанційного навчання, додаткових канікул або тимчасового призупинення навчально-виховного процесу.
З початку вересня 2020 року протиепідемічні заходи в закладах освіти вживалися на 5 адміністративних територіях.


У рамках перевірки готовності освітніх закладів до нового навчального року, також зверталась увага на організацію протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID – 19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Так до нового навчального року перевірено 18 закладів дошкільної освіти, загальноосвітніх закладів 23 та 1 професійний ліцей. При проведені моніторингових перевірок в закладах освіти на керівників двох навчальних закладів складено протоколи про адміністративні правопорушення та передано матеріали на розгляд до суду.


У зв’язку з продовженням карантину на території України дана робота з перевірки дотримання протиепідемічних заходів продовжується.
Нагадуємо, що нехтування протиепідемічними заходами на період карантину може спричини ускладнення епідемічної ситуації та поширенню коронавірусної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2.


Довідково.
За даними Центру громадського здоров’я, станом на 17 вересня 2020 року в Україні зафіксовано 3584 нові випадки коронавірусної хвороби COVID – 19. Кількість активних хворих становить 8 8931. Загалом в Україні 166 244 лабораторно підтверджені випадки COVID – 19, з них 3 400 летальних, 73 913 пацієнтів одужало. Проведено 1 955 211 тестування ПЛР. Усього за добу одужало 1 589 пацієнтів.
Оксана Войчишина


Матеріал створений за підтримки чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges