На Кіровоградщині на коронавірус захворіли ще дванадцять людей
22.09.2020
Це п’ять мешканців Кропивницького, три жителя села Завалля Гайворонського району, два мешканця міста Бобринця, один мешканець села Гаївка Кропивницького району та один села Липняжка Добровеличківського району.
Обстежили загалом минулої доби в лабораторному центрі методом ПЛР 327 людей.
Одужало п’ятеро мешканців обласного центру.
Вчора голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко прокоментував ситуацію: «Існує визначений поріг «зеленої» зони – не більше 40, ми ж сьогодні маємо показник нових випадків захворювання на 100 тисяч населення за 14 днів – 14,1. Це, до речі, відповідь головної санітарної лікарки області Надії Оперчук на питання тим, хто заявляє, що потрібно зачиняти школи, виші і так далі.Усім свідомим жителям Кіровоградщини, хто носить маску і дбає про себе, моє віртуальне рукостискання! Інших закликаю переглянути свою позицію! COVID-19 – не фейк!»
Джерело – Кіровоградська ОДА
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість