Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

У Приютівській ОТГ створили інтернет-ресурс для підтримки крафтових виробників. Долучайтесь!

05.11.2020

Приютівська громада запустила сайт, який має на меті підтримати крафтових виробників не тільки Олександрійщини, а й всієї країни.

У 2018 році у Приютівській ОТГ відбувся перший місцевий Фестиваль крафтового варення. Наступного року Фестиваль відбувався в рамках реалізації культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження-2019». Захід об’єднав понад 60 товаровиробників з Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської, Одеської і, звісно, Кіровоградської областей.

Нещодавно міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, на власній сторінці у мережі Фейсбук, повідомив про підтримку Кабінетом міністрів України розробки Державної цільової програми з розвитку народних художніх промислів на 2021-2025 роки, таким чином Уряд привертає увагу до унікальних українських традицій.

За словами очільника міністерства: «Хоч крафтове ремесло було і залишається візитівкою України, сьогодні воно перебуває у стані занепаду і поступового забуття. Зменшується кількість майстрів та осередків, під загрозою зникнення рідкісні мистецькі техніки та технології. Тож народним художнім промислам – бути».

У свою чергу Приютівська громада випередила час і вже сьогодні запустила сайт http://kraftfest.org.ua, який має на меті підтримати крафтових виробників не тільки Олександрійщини, а й всієї країни.

Кого підтримуватиме інтернет-ресурс?

Це не лише народні умільці, це всі виробники, які виготовляють товари на власному обладнанні, за власними технологіями і рецептами. Це можуть бути як товари широкого вжитку, так і продукти харчування. Звичайно, не будуть підтримуватися середні і великі підприємства.

Що саме пропонує інтернет-ресурс?

  • створення сприятливих умов для розвитку їх діяльності;
  • популяризація продукції місцевих крафтових виробників;
  • проведення онлайн-навчань і семінарів з відкриття підприємницької діяльності, планування, маркетингу, обміну досвідом між майстрами і вигляді майстер-класів.

Для кожного майстра існуватиме можливість створення особистого профілю, що дасть змогу додавати власні товари у відповідні категорії та редагувати контактну інформацію.

Для прикладу вже розміщено інформацію про деяких виробників.

Для бажаючих створити свій профіль на сайті просимо надіслати листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. прикріпивши наступну інформацію:

П.І.Б;

місце розташування;

особисте фото;

зображення продукції;

посилання на сторінку Фейсбук або Інстаграм;

короткий опис вашої продукції.

Докладніше за посиланням.

Джерела: https://pryiutivka-community.gov.ua/ та Кіровоградське РВ АМУ


Читайте також: Знам’янщина: зареєстровано 11 нових випадків COVID-19 та 1 людина одужала

Велосипедисти зі Знам’янського району здобули 7 нагород на обласних змаганнях

Аграрії Кіровоградщини зібрали 2,5 мільйона тон зернових

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges