komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Новообрані голови громад Кіровоградщини від «Слуг Народу» навчались он-лайн

10.12.2020

«Слуга Народу» організувала онлайн - навчання для понад 500 новообраних голів громад та місцевих депутатів-керівників фракцій у обласних, районних радах та радах громад. Центральна студія, з якої здійснювалась трансляція заходу, діяла протягом дня для всіх онлайн-учасників із 23 регіонів України. 

Учасники отримали унікальні знання від ключових авторів та організаторів децентралізації – представників міністерств розвитку громад і територій та цифрової трансформації, народних депутатів.

Архітектори децентралізації відверто говорили із місцевим активом про проблеми та здобутки цієї важливої для місцевого самоврядування реформи. Голова партії Олександр Корнієнко, народні депутати та заступники профільних міністрів окреслили наступні важливі етапи на шляху втілення децентралізації на місцях.


Олександр Корнієнко, голова політичної партії «Слуга Народу»:
«Загальна ідея на цьому етапі проста – зробити громади заможними. Задля їхнього формування ми застосовували критерій «спроможності», розуміючи, що це певний наявний потенціал. Далі все залежить від кожної громади, чи стане вона спроможною і заможною, реалізовуючи свої права і можливості. А коли буде заможною громада – заможнішими стануть регіон, область і вся наша Україна».

Новообрані депутати та голови громад отримали знання у формуванні місцевих бюджетів, обговорили шляхи реалізації якісних послуг для населення. Говорили й про те, як ефективно взаємодіяти з профільними міністерствами та іншими органами влади, Державним фондом регіонального розвитку. Завдяки можливості ставити запитання спікерам, ЗеМісцеві з різних областей змогли обмінятися кращими практиками з колегами.


Михайло Бєжан, голова Кіровоградського обласного штабу політичної партії «Слуга Народу»:
«Навчання новопризначених голів ОТГ сьогодні є вкрай важливим для Кіровоградщини. Сучасні реформи дають так багато можливостей територіальним громадам, про які вони навіть не здогадуються. А вже сьогодні мають будувати чітку структуру, підібрати кваліфікованих спеціалістів по всіх напрямках, що є життєво необхідними для населення кожної території. Голови ОТГ мають чітко розуміти, як правильно розподіляти бюджет, як залучати інвестиції, шукати додаткові шляхи надходжень. Все це безпосередньо впливатиме на розвиток інфраструктури. Оскільки партія «Слуга Народу» ставила за мету - не просто отримати на місцях своїх представників, а навчити їх грамотно розвивати території, це означає, що ми продовжуємо рухатися у правильному напрямку. Сьогодні голови громад Кіровоградщини не тільки познайомилися один з одним, вони обмінялися досвідом та практичними порадами стосовно вирішення тієї чи іншої проблеми. І це тільки початок. Попереду ще дуже багато роботи».

Поділились своїми враженнями від навчання й учасники, які з’їхались з усієї Кіровоградської області.


Володимир Сокирко, голова Знам’янської ОТГ:
«В нашу громаду входить місто Знам’янка, селище Знам’янка і село Петрове. Так, як я вперше займаю таку посаду, раніше був лише депутатом, тож досвіду не маю – тому такі навчання, для мене особисто, дуже корисні. Зараз все стрімко змінюється і в плані децентралізації, і в плані законодавства. Тому формат навчання, та ще й коли є зворотній зв’язок і є можливість задати питання – потрібний. Найближчим часом плануємо провести сесію, згуртувати навколо себе потужну, дієву команду. І будемо працювати над тим, щоб виконувати все те, що було в передвиборчій програмі».

Протягом року партія «Слуга Народу» планує провести близько 20-30 профільних навчальних заходів для депутатів усіх рівнів та голів громад. Найближчий відбудеться в січні наступного року.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges