Коронавірус на Кіровоградщині станом на 14 грудня: 59 захворіло, 53 одужало, 2 померло
14.12.2020
За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 229 ПЛР-тестувань. Випадки COVID-19 зареєстрували: тридцять шість у м. Кропивницькому, дванадцять у м. Олександрія, два у м. Світловодськ, один у Благовіщенському районі, один у Бобринецькому районі, три у Гайворонському районі, два у Кропивницькому районі, один у Маловисківському районі, один у Новоукраїнському районі.
Одужали від коронавірусу 40 жителів обласного центру, 11 з Петрівського району, а також по 1 жителю із Компаніївського району та міста Олександрія.
Нa Кіровогрaдщині зафіксували 2 летальні випадки COVID-19. Йдеться про чоловіка 59-ти років з Благовіщенського району та 67-річну жінку з обласного центру.
Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua/
Читайте також: Косметолог Анна Іванова: “Я завжди працюю на результат”
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість