Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Без трансляції, але відкрито: засідання депутатських комісій Знам’янської міської ради

18.12.2020

22 грудня у залі засідань відбудеться друга сесія восьмого скликання Знам’янської міської ради. Нині тривають засідання постійних депутатських комісій, вчора 17 січня,  під головуванням Володимира Джулая, відбулося обговорення питань чергової сесії комісією  з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту. Міський голова Володимир Сокирко  та секретар ради Вікторія Зеленська  теж взяли участь у засіданні. 

 

  • У орієнтовному переліку питань, що виноситься на розгляд чергової сесії чимало кадрових призначень, - пояснив міський голова Володимир Сокирко, - я пропоную затвердити на посади заступників, керуючу справами та персональний склад виконавчого комітету людей, які вважаю гідними представляти інтереси громади.

Ознайомившись з біографічними довідками осіб-претендентів,  депутатська комісія дізналась, що на посаду керуючою справами (секретаря) виконавчого комітету пропонується Лілія Меренкова, трьох заступників міського голови – Дмитро Молодченко (гуманітарний напрямок), Ліана Пересадченко (економічно-фінансовий напрямок) та Олег Гребенюк (житлово-комунальна сфера).

 Проект рішення щодо утворення виконавчого комітету Знам’янської міської ради став обговорюваний щодо  кількісного складу, так Володимир Сокирко назвав цифру 15 чоловік, а один з депутатів Сергій Пашко вніс пропозицію обмежити кількість до 11 осіб з яких 8 – це посадовці, які будуть входити до цього владного органу за своїми посадами та 3 представники підприємств та громадських організацій міста. Зменшення кількісного складу депутат мотивував достатнім представництвом та можливістю оперативно і якісно скликувати виконком.

Нагадаємо, що відповідно до структури виконавчого комітету міський голова, секретар ради, керуюча справами, двоє старост від сіл Петрово та селища Знам’янка Друга, троє заступників міського голови автоматично (за своїми посадовими обовязками) входять до складу виконавчого комітету.

Серед  15 осіб (8 з яких обов’язкові) семеро знам’янчан за поданням міського голови Володимира Сокирка можуть (після затвердження міською радою) представляти інтереси громади: від Знам’янської міської організації ветеранів України – Ганна Бабійчук, від газети «Знам’янські вісті» - Надія Коленченко, від Знам’янського МРВ У ДСНС – Владислав Ларіонов,  від територіального управління філії Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і спорд АТ «Укрзалізниця» Ігор Лелека, від ГО «Знам’янська спілка ветеранів АТО» Олексій Сєргєєв, від Знам’янської дирекції залізничних перевезень – Олександр Ярних та представник від ГО «Знам’янська міська спілка підприємців».

Також на черговій сесії буде розглядатись питання символіки Знам’янської міської територіальної громади, де пропонується затвердити символіку, яка була у Знам’янській міській раді.

Відбудеться і затвердження Регламенту роботи міської ради, Положення про старосту Знам’янської міської територіальної громади, реорганізацію шляхом приєднання Знам’янської Другої селищної ради та Петрівської сільської ради.

У сфері освіти теж має відбутись ряд змін, зокрема,  щодо прийняття опорного навчального закладу «Петрівський НВК «Дошкільний навчальний заклад – ЗШ» до складу Знам’янської міської ради та внесення змін до відомостей про цей навчальний заклад.

  • Приємно повідомити, що за рахунок субвенції державного бюджету у розмірі 31 тис. 478 грн на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» буде закуплено ком’пютерне обладнання для шкіл міста, - розповіла  начальник відділу освіти Людмила Клименко.

У зв’язку з прийняттям від Знам’янської районної ради підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на черговій сесії  22 грудня відбудеться затвердження проекту рішення про прийняття майна та зміни назви підприємства.

 Окрім медичного підприємства, до власності міської територіальної громади передається і адмінбудівля та теплогенераторна за адресою вул. Грушевського, 17.

Усі проекти рішення пройшли процес розгляду у комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту та винесені на розгляд чергової сесії.

Відеотрансляція засідання постійної комісії не відбулася з технічних причин.

Оксана Войчишина

 Також читайте:

У МОЗ ПОЯСНИЛИ, ДО КОГО "ШВИДКА" ПРИЇЖДЖАТИМЕ ШВИДШЕ, А КОМУ ДОВЕДЕТЬСЯ ЗАЧЕКАТИ

ДОДАТКОВІ ОБМЕЖУВАЛЬНІ ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ ЗАПРОВАДЖУЮТЬСЯ НА КІРОВОГРАДЩИНІ З 19 ГРУДНЯ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges