Коронавірус на Кіровоградщині станом на 21 грудня: 32 захворіло, 40 одужало
21.12.2020
Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 21 грудня. За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 386 ПЛР-тестувань, в обласній лікарні - не проводилися.
Випадки COVID-19 зареєстрували:
двадцять три у м. Кропивницькому;
три у Кропивницькому районі;
один у м. Світловодськ;
один у Бобринецькому районі
один у Добровеличківському районі;
два у Маловисківському районі;
один у Новоукраїнському районі.
Одужали від коронавірусу 37 жителів обласного центру та по одному з Олександрійського, Гайворонського та Устинівського районів.
Джерело- Кіровоградська ОДА
Підтримати сайт KOMORA.INFO: ПриватБанк 5169 3305 2225 4728
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість