Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

БІЛЬШЕ 100 СКАРГ НА НЕДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ПРАВИЛ

24.12.2020

До Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за період дії карантину надійшло 124 звернення громадян щодо недотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог. 

Найбільше звернень надійшло від жителів м.Кропивницький – 68, м.Світловодськ – 13, м.Олександрія – 6, Добровеличківський район - 5, Знам’янський та Новомиргородський райони – по 4, Долинський, Гайворонський, Кропивницький райони – по 3, Компаніївський, Голованівський, Новоукраїнський, Онуфріївський райони – по 2, Благовіщенський, Бобринецький, Маловисківський, Олександрівський, Олександрійський, Петрівський та Новоархангельський райони – по 1 зверненню.

Найбільша кількість звернень стосуються допуску в приміщення відвідувачів без засобів індивідуального захисту; відсутність температурного скринінгу працівників перед початком роботи; продавці перебувають на робочому місці без масок, екранів та рукавичок; одночасне перебування в магазинах великої кількості покупців та недотримання дистанції між ними; непроведення дезінфекції в закладах при виявленні випадків захворювання на коронавірус; недотримання самоізоляції; порушення карантинних вимог при перевезенні пасажирів в громадському транспорті; відсутність санітайзерів з антисептиком та одноразових рукавичок у супермаркетах; продовження навчального процесу в закладах при виявленні випадків захворювання працівників на коронавірусну хворобу COVID-19.

Під час розгляду звернень громадян не всі порушення підтвердилися, тим не менш фахівці склали 3 протоколи про адміністративне правопорушення. З усіма суб’єктами господарювання проводилась роз’яснювальна робота щодо профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Нагадаємо, що відповідно до ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення правил карантину передбачені штрафні санкції в сумі від 17 000 до 34 000 грн, а для посадових осіб – від 34 000 до 170 000 грн. За ч. 2 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення режиму використання захисної маски штраф у розмірі від 170 до 255 гривень.

 Джерело - http://kr.consumer.gov.ua/

Також читайте:

З НАСТУПНОГО РОКУ АНТИБІОТИКИ ПРОДАВАТИМУТЬ ТІЛЬКИ ЗА ЕЛЕКТРОННИМ РЕЦЕПТОМ

КІРОВОГРАДЩИНА НАЙБІЛЬШЕ ЕКСПОРТУЄ ОЛІЮ, ХАРЧОВІ ТА МІНЕРАЛЬНІ ПРОДУКТИ

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges