komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Статистика на 24 грудня: На Кіровоградщині від COVID-19 помер 17-річний підліток

24.12.2020

У Кіровоградській області зафіксували ще 141 випадок інфікування на коронавірус, одужало- 146. 2 жителів померло, серед яких 17-річний підліток з м. Кропивницький. Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 24 грудня. 

 "Хлопець помер від ускладнень, спричинених тяжким орфанним (генетичним) захворюванням", - зазначила лікарка.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 823 ПЛР-тестування та 22 ПЛР-тестування в обласній лікарні.

 Випадки COVID-19 зареєстрували:

сімдесят дев'ять у м. Кропивницькому;

вісім у м. Олександрія;

одинадцять у Маловисківському районі;

сім у Новомиргородському районі;

шість у Кропивницькому районі;

п'ять у Новоукраїнському районі;

чотири у Гайворонському районі;

чотири у Долинському районі;

три у м. Знам'янка;

два у Знам'янському районі;

три у Благовіщенському районі;

два у Добровеличківському районі;

два у Новоархангельському районі;

два у Новгородківському районі;

один в Олександрівському районі;

один у м. Світловодськ;

один у Петрівському районі.

 

Одужали від коронавірусу 72 жителів обласного центру, 6 в Кропивницькому районі та стільки ж в Вільшанському та Долинському районах, 3 з м. Олександрія, 25 жителів з Новомиргородського району, 9 в м. Знам'янка, по 2 жителів в Знам'янському, Новоукраїнському та Гайворонському районах, 4 з Олександрівського району та стільки ж з Новоархангельського району, а також по 1 жителю з Бобринецького, Світловодського, Компаніївського, Маловисківського та Новгородківського районів.

Також від коронавірусу помер 72-річний чоловік з м. Кропивницький.

Наразі на COVID-19 хворіють 4255 жителів області, 3995 лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Рибальченко.

 Зайнятість ліжок хворими становить 24,8 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 28,9 %.

260 стаціонарних ліжка у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:

Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 90;

Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 83;

Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни - 11;

Кропивницька ЦРЛ Кропивницької районної ради - 2;

Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради - 23;

Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка - 4;

Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 22;

Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 25.

Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 15 тяжких хворих в обласній лікарні.

Наразі 559 ліжок забезпечені киснем. Серед них - 311 вільні.

 

Джерело – Кіровоградська ОДА

 Також читайте:

«МІНДОВКІЛЛЯ НА ЗВ’ЯЗКУ»: МІНІСТЕРСТВО ЗАПУСТИЛО «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ»  ДЛЯ ГРОМАДЯН 0 800 500 115

БІЛЬШЕ 100 СКАРГ НА НЕДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ПРАВИЛ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges