Коронавірус на Кіровоградщині станом на 25 грудня: 59 захворіло, 196 одужало, 3 померло
25.12.2020
Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 25 грудня. За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 849 ПЛР-тестувань та 34 ПЛР-тестування в обласній лікарні.
Випадки COVID-19 зареєстрували:
двадцять три у м. Кропивницькому;
шість у м. Світловодськ;
чотири у Кропивницькому районі;
шість у Компаніївському районі;
один у Благовіщенському районі;
два у Голованівському районі;
два у Новгородківському районі;
вісім в Олександрівському районі;
три в Онуфріївському районі;
чотири в Устинівському районі.
Одужали від коронавірусу 73 жителів обласного центру, 8 з м. Олександрія, 4 в м.Знамянка та стільки ж в Маловисківському районі, по 1 жителю з м. Світловодськ, Бобринецького, Вільшанського та Олександрівського районів, 5 жителів з Гайворонського району, 6 з Добровеличківського району, 14 в Компаніївському районі, 41 з Кропивницького району, а також 21 з Новомиргородського району, 3 з Новоукраїнського району та 13 жителів з Олександрійського району.
Нa Кіровогрaдщині зафіксували 3 летальні випадки COVID-19. Йдеться про 81-річного, 60-річного чоловіків та 77-річну жінку з м. Кропивницький.
Наразі на COVID-19 хворіють 4115 жителів області, 3856 лікуються амбулаторно в умовах самоізоляції. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Рибальченко.
Зайнятість ліжок хворими становить 24,7 %, зайнятість ліжок хворими та з підозрою – 28,4 %.
259 стаціонарних ліжка у лікарнях першої хвилі зайнято хворими на COVID-19:
Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради – 91;
Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького – 88;
Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни - 10;
Кропивницька ЦРЛ Кропивницької районної ради - 2;
Олександрійська міська лікарня Олександрійської міської ради - 22;
Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка - 5;
Добровеличівська ЦРЛ Добровеличівської районної ради – 20;
Маловисківська ЦРЛ Маловисківської районної ради – 21.
Всього до апаратів штучної вентиляції легень підключено 15 тяжких хворих: 14 - в обласній лікарні, 1 - в Олександрійській міській лікарні .
Наразі 609 ліжок забезпечені киснем. Серед них - 360 вільні.
Джерело – Кіровоградська ОДА
Також читайте:
ВАКУЛА, ЛИМОН І КИЇВ. ЯКІ НАЙНЕЗВИЧНІШІ ІМЕНА ДАВАЛИ МАЛЕНЬКИМ УКРАЇНЦЯМ У 2020 РОЦІ
«МІНДОВКІЛЛЯ НА ЗВ’ЯЗКУ»: МІНІСТЕРСТВО ЗАПУСТИЛО «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ» ДЛЯ ГРОМАДЯН 0 800 500 115
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість