Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

У трьох новоутворених громадах Кіровоградщини вже запрацювали власні ЦНАПи

27.01.2021

Повноцінно отримувати адміністративні послуги вже мають можливість жителі Бобринецької, Добровеличківської та Компаніївської громад. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Валерій Жалдак.

«З огляду на реформу, зараз в області триває робота з розбудови мережі ЦНАПів органами місцевого самоврядування. У першу чергу ЦНАПи мали створити органи місцевого самоврядування, які раніше були адміністративними центрами районів», – пояснив Валерій Жалдак.

Він також повідомив, що рішення про створення центрів із надання адмінпослуг також прийняли Благовіщенська, Маловисківська, Новомиргородська міська та Вільшанська, Голованівська, Онуфріївська, Петрівська, Устинівська селищні ради.

У Гайвороні, Долинській, Новгородці й Олександрівці адміністративні послуги надаватимуть окремі працівники виконавчих комітетів.

«Без змін працюють ЦНАПи в обласному центрі, Олександрії, Знам’янці, Світловодську та Помічній. Також надання адміністративних послуг забезпечують сільські ради Соколівки, Піщаного Броду і Кетрисавнівки», – додав перший заступник голови ОДА.

За інформацією Валерія Жалдака, на завершальній стадії знаходиться реалізація проектів зі створення та модернізації ЦНАПів в рамках програми «U-LEAD з Європою» Приютівської, Новопразької селищних та Аджамської, Тишківської, Дмитрівської сільських рад.

Програма : «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та країнами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією. Вона призначена для створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua/


Читайте також: У Кропивницькому викрито чергову підпільну порностудію

У Петрівському НВК встановили сучасне навчальне обладнання для кабінету математики

Результати роботи кіберфахівців Управління СБУ в Кіровоградській області за 2020 рік

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges