Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Позачергова сесія Знам’янської міської ради:нові кадрові призначення

27.01.2021

Сьогодні у залі засідань міськвиконкому відбулося засідання 4-ої позачергової сесії Знам’янської міської ради. Саме проведення сесії планувалося ще 18 січня, втім через карантинні обмеження її було перенесено на 27 січня. 

На порядку денному для обговорення депутатів було винесено чотири проекти рішень, серед яких: «Про звернення депутатів Знам`янської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості  зростання цін на електроенергію, природний газ та інших житлово-комунальних тарифів для населення». Заслухали ініціатора проекту депутата Анатолія Тесленка, який з трибуни зачитав текст звернення і подякував депутатам за його підтримку.

За цим слідував розгляд питань, пов’язаних з призначеннями старост – «Про затвердження на посаду старости Знам’янської міської територіальної громади (селище міського типу Знам’янка Друга, село Водяне)», «Про затвердження на посаду старости Знам’янської міської територіальної громади (село Петрове, село Сокільники, село Новоолександрівка)». Кандидатами на займані посади міський голова Володимир Сокирко запропонував затвердити Галину Шевченко та Леоніда Шульгу, відповідно у кожному з населених пунктів.

Із виступом щодо кандидатури старости у селищі міського типу Знам’янка Друга, село Водяне звернулася депутатка Наталія Клименко, яка оголосила про лист-звернення до депутатів та міського голови щодо потреби громадського обговорення кандидатури старости. Міський голова Володимир Сокирко нагадав, що повноваження пропонувати кандидата має виключне право сам міський голова і він знайомий з листом від громади селища, тому на розсуд депутатського корпусу надає право голосування і обрання кандидатури, яку вважає гідною, а саме Галину Шевченко. Більшістю голосів обранці громади підтримали цю особу.

 У голосуванні за старосту села Петрове, села Сокільники та  села Новоолександрівки був обраний Леонід Шульга.

 Також депутати обговорили проект рішення «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Знам’янської міськради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради, де було затверджено 141,75 кількість штатних одиниць. Новими у структурі посад буде введення патронатної служби (3 одиниці), створення відділу охорони здоров’я (2 одиниці), відділу інфраструктури та інвестиційного розвитку (2 одиниці), реорганізація з 1 квітня 2021 року управління земельних ресурсів, екології, благоустрою та надзвичайних ситуацій.

Від початку роботи 4 позачергової сесії згідно  рішення Знам’янської територіальної виборчої комісії припинено депутатську діяльність та повноваження Олега Гребенюка (ПП «Голос») - у зв’язку із обранням  на посаду заступника міського голови та Лілії Меренкової (ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ЗА ЖИТТЯ")  - обрання на посаду керуючої справами виконавчого комітету. Відповідно стали депутатами та набули повноважень Олександр Роздобудько та Ігор Качанов.

Оксана Войчишина

Також читайте:

КОРОНАВІРУС НА КІРОВОГРАДЩИНІ СТАНОМ НА 27 СІЧНЯ: 48 ЗАХВОРІЛИ, 157 ОДУЖАЛИ, 3 ПОМЕРЛИ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges