Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

У 2020 році Держспоживслужба області призупинила роботу 8 об’єктів, зокрема у Знам’янці

11.02.2021

Як повідомляє Головне управління Держспоживслужби в Кірвоградській області, мова йде про три пекарні (м. Знам’янка - 2, Гайворонський район - 1), три заклади громадського харчування – кафе (м. Кропивницький - 2, м. Світловодськ - 1), один торговельний заклад – магазин (Гайворонський район) та один об’єкт, діяльність якого пов’язана з виробництвом рибної продукції (м. Кропивницький).

За результатами здійснених фахівцями Держпродспоживслужби перевірок зазначених об’єктів було встановлено низку порушень чинного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів. Відповідно до рішень Головного державного інспектора в Кіровоградській області в 2020 діяльність зазначених суб’єктів господарювання було тимчасово припинено, а також надано приписи про необхідність усунення виявлених порушень.

Не всі підприємці виконали вимоги приписів державних інспекторів. Зокрема, власниця пекарні з м. Знам’янка оскаржувала дії посадових осіб Держпродспоживслужби в суді. Однак, розглянувши матеріали справи, відповідно до акту перевірки пекарні та відеозапису, створеного під час заходу державного нагляду (контролю), суд постановив притягнути до відповідальності суб’єкта господарювання, тож підприємиці не вдалося уникнути покарання за допущені порушення законодавства на виробництві. За невиконаний в установлений термін припис посадових осіб Держпродспоживслужби до підприємиці застосували штрафні санкції на суму 23 615 гривень.


Читайте також: Коронавірус на Знам’янщині станом на 11 лютого: 13 одужали, нові випадки відсутні

У січні 2021 року на Кіровоградщині у ДТП загинули 5 осіб

Вчителька зі Знам’янки стала переможницею обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges