На Кіровоградщині почали вакцинувати медиків від COVID-19
25.02.2021
На Кіровоградщині щеплення проти коронавірусу у перший день отримають 60 медиків. З 9:00 до 11:00 провакцинувалися 23 медичних працівників. Це мобільна бригада, яка проводить імунізацію, та працівники обласної лікарні – основної госпітальної бази.
Для проведення вакцинації лікарі мобільних бригад пройшли відповідне навчання.
Загалом на першому етапі щеплення отримають 6050 жителів області.
Вакцина Oxford/AstraZeneca придбана коштом державного бюджету і зареєстрована в Україні 22 лютого. Вироблена в Індії, має локальну назву Covishield.
Кіровоградська область отримала 12 100 доз вакцин Oxford/Astrazeneca для імунізації від COVID-19, 13 310 шприців і 170 контейнерів для утилізації.
Джерело: Кіровоградська ОДА.
Читайте також: Безробітні Кіровоградщини мають можливість безкоштовно здобути професію секретаря
Завтра заступник голови облдержадміністрації відповідатиме на телефонні звернення жителів області
За минулу добу у Знам'янці 11 нових випадків COVID-19
Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube

Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість