komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Учнів 4-х і 9-х класів цього року звільнили від здачі держіспитів, - Міносвіти

20.03.2021

В Міністерстві освіти і науки України вирішили, що в цьому році учні 4 та 9 класів не будуть проходити державну підсумкову атестацію через зростання випадків захворюваності на коронавірус

Про це повідомляє пресслужба МОН.

"Відповідне рішення буде сприяти організованому завершенню навчального року учнями, які закінчують отримання початкового і базової середньої освіти, в умовах поширення на території України COVID-19", - йдеться в повідомленні міністерства.

Зазначимо, що учні 4-х класів повинні були писати державну підсумкову атестацію з таких предметів:

Українська мова (оцінювання результатів з української мови та читання).

Математика.

Мова національної меншини або мовою корінного народу (тільки для класів з вивченням цих мов).

При цьому для учнів 9-х класів державна підсумкова атестація мала проходити в форматі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з таких дисциплін:

Українська мова.

Математика.

Історія України або іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова).

Зазначається, що дане рішення не поширюється на учнів 11-х класів, яких в кінці навчального року чекає написання ЗНО для вступу до вищих навчальних закладів.

Також читайте:

КОРОНАВІРУС НА КІРОВОГРАДЩИНІ СТАНОМ НА 20 БЕРЕЗНЯ: 137 ЗАХВОРІЛИ, 33 ОДУЖАЛИ, 4 ПОМЕРЛИ

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges