Коронавірус на Кіровоградщині станом на 20 березня: 137 захворіли, 33 одужали, 4 померли
20.03.2021
Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 20 березня. За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 782 ПЛР-тестування, в обласній лікарні- 26. Також у всіх закладах охорони здоров’я області зробили 553 ІФА-тестування та 617 досліджень на антиген.
Випадки COVID-19 зареєстрували:
тридцять п’ять у м. Кропивницькому;
тринадцять у м. Олександрія;
шість у м. Світловодськ;
два у Благовіщенському районі;
шість у Бобринецькому районі;
три у Вільшанському районі;
один у Гайворонському районі;
один у Голованівському районі;
двадцять п’ять у Добровеличківському районі;
сім у Долинському районі;
п‘ять у Кропивницькому районі;
п’ять у Маловисківському райооні;
один у Новгородківському районі;
п’ять у Новоархангельському районі;
чотири у Новомиргородському районі;
дев’ять в Олександрівському районі;
шість в Олександрійському районі;
один в Онуфріївському районі;
два у Петрівському районі.
Нa Кіровогрaдщині за добу медики зафіксували 4 летальні випадки COVID-19. Йдеться про 54-річного чоловіка з Кропивницького району,
63-річну жінку з м. Олександрія, а також 53-річного чоловіка й 81-річну жінку з обласного центру.
Джерело- Кіровоградська ОДА
Також читайте:
В ОБЛАСТІ УСКЛАДНИЛАСЯ СИТУАЦІЯ З ДОТРИМАННЯМ ТЕМПЕРАТУРНОГО РЕЖИМУ В ЛІКУВАЛЬНИХ І НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ, СЕРЕД НИХ ЗНАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМ. А.В. ЛИСЕНКА
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість