Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

У ЗНАМ’ЯНЦІ ПРОВЕДЕНО МІСЬКИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ»

07.05.2021

Наприкінці квітня 2021 року на базі Знам’янського міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України відбувся І (міський ) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 

Змагання цьогоріч були присвячені пам'яті голови Кіровоградської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Остащуку Віктору Миколайовичу.

У Грі взяли участь 7 команд закладів загальної середньої освіти та 1 команда центру дитячої та юнацької творчості загальною чисельністю учасників - 64 особи на чолі з керівниками, вчителями предмета «Захист України». 

Поза конкурсом до участі у Грі долучилася команда дитячої громадської організації "Фізкультурно-спортивний клуб "Школа розвідників"" (м. Олександрія).

Учасникам змагань запропоновано проходження таких етапів: «Впоряд» (стройова підготовка); «Стрільба із пневматичної гвинтівки»; Інтелектуальна гра-вікторина «Відун»; «Метання гранати»; «Неповне розбирання та складання АК»; «Фізична підготовка»; «Рятівник»; «Спорядження магазину», в ході виконання яких учасники могли продемонструвати свої знання з історії, медичної справи, вміння виконувати вправи в строю, стріляти з пневматичної зброї, фізичну підготовку та витривалість, спритність, ерудицію, знання та практичні навички. 

За результатами, отриманими в ході проходження кожного з етапів Гри «Сокіл» («Джура»), було визначено призові місця в кожному з окремих видів Гри та в загальному командному заліку.

Усіх учасників змагань відповідно до розподілу призових місць відзначено та нагороджено грамотами виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Джерело: https://znam.gov.ua/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges