komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

1 червня відбулося ЗНО з української мови і літератури

1.06.2021

Сьогодні, 01 червня 2021 року у Знам’янській міській територіальній громаді проведено тестування зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури на базі трьох закладів загальної середньої освіти.  До початку і під час проведення тестування  забезпечено дотримання вимог чинних нормативних документів та технологічних карт по проведенню процедури, особлива увага була приділена дотриманню протиепідемічних заходів під час тестування. 

До роботи у пунктах тестування були залучені педагогічні працівники, медичні працівники шкіл, лікарі КНП «Знам’янський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», працівники Знам’янського відділення поліції № 1, які виконували свої функції відповідно до повноважень.
Щодо сьогоднішньої явки майбутніх абітурієнтів на ЗНО  - тестування складали  335 осіб з 558 зареєстрованих, що складає 71% від запланованої кількості учасників.   Тестування пройшло успішно, позаштатних чи надзвичайних ситуацій протягом дня у пунктах тестування не виникало.
Сподіваємось, що тестування з наступних предметів стане більш популярним серед учасників і бажаємо їм гарних результатів і успіхів.

http://znamosvita.at.ua/

Також читайте:

 ЛІСІВНИКИ ОБЛАСТІ ЗВІТУЮТЬ

В УКРАЇНІ ОБМЕЖИЛИ ВИКОРИСТАННЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СТАНУ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 В ЗНАМ’ЯНСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТГ СТАНОМ НА 1 ЧЕРВНЯ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges