Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

ПОНАД 800 КІЛОГРАМІВ ПРОДУКЦІЇ З ПЕРЕВИЩЕНИМ РІВНЕМ НІТРАТІВ НЕДОПУЩЕНО ДО РЕАЛІЗАЦІЇ НА АГРОПРОДОВОЛЬЧИХ РИНКАХ КІРОВОГРАДЩИНИ

10.06.2021

За результатами досліджень, проведених Державними лабораторіями ветеринарно-санітарної експертизи на ринках, в Кіровоградській області з початку поточного року до реалізації недопущено харчові продукти загальною вагою 865 кг. Причиною недопущення стало перевищення рівня вмісту нітратів у рослинній продукції. 

Зокрема з продажу вилучили 341 кг кабачків, 148 кг редису, 138 кг капусти ранньої, 62 кг огірків, 35 кг буряка столового, 30 кг картоплі ранньої. Також вміст нітратів перевищував допустиму норму в 111 кг фруктів та ягід.

Працівники державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи Держпродспоживслужби області в межах своєї компетенції постійно взаємодіють з адміністрацією ринків: здійснюють державний ветеринарно-санітарний контроль і нагляд за виконанням вимог Ветеринарно-санітарних правил для ринків, реалізацією продукції тваринного і рослинного походження, безпечної у ветеринарно-санітарному відношенні.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області звертає увагу: продукція, що реалізується в місцях несанкціонованої торгівлі, не проходить необхідних досліджень для контролю її безпечності. Вживання таких продуктів харчування може нести ризики виникнення харчових отруєнь, інфекційних захворювань тощо.

http://kr.consumer.gov.ua/

Також читайте:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СТАНУ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 В ЗНАМ’ЯНСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТГ  СТАНОМ НА 10 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ

ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЄ 2021: ДАТА, ТРАДИЦІЇ ТА ПРИКМЕТИ СВЯТА

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges