Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

13 га землі використовувалось не за цільовим призначенням

15.06.2021

Господарський суд Кіровоградської області задовольнив два позови  Знам’янської окружної прокуратури про розірвання договорів оренди та зобов’язання повернути територіальній громаді земельні ділянки площею понад 13 га.  

Підставою для звернення до суду стало те, що всупереч вимог законодавства та договірних умов земельні ділянки, які призначені для сінокосіння, вирощування багаторічних трав та випасання худоби, використовувались товариством як рілля – систематично розорювалися та засівалися сільськогосподарськими культурами.

   Використання земельної ділянки не за цільовим призначенням, визначеним умовами договору, та у спосіб, що суперечить екологічним вимогам,  є істотним порушенням умов договору та підставою для його розірвання.

   Довідково:

 Категорії земель визначено ст. 19 Земельного кодексу України. Кожна категорія має узагальнене цільове призначення, що визначає специфіку її особливого правового режиму. Земельні ділянки, віднесені до однієї категорії, можуть використовуватися за різними видами цільового призначення. Цільове призначення конкретної земельної ділянки фіксується у рішенні уповноваженого органу про передачу її у власність або надання у користування та в документі, що посвідчує право на земельну ділянку. Зміна виду використання землі в межах її цільового призначення проводиться в порядку, встановленому для зміни цього цільового призначення землі.

https://kir.gp.gov.ua/

 Також читайте:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО СТАНУ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 В ЗНАМ’ЯНСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТГ СТАНОМ НА 15 ЧЕРВНЯ

ТРУДОВІ КНИЖКИ СКАСОВАНО: ЯК ТЕПЕР БУДУТЬ ПРИЗНАЧАТИ ПЕНСІЇ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges