Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

 Температура у вагонах Укрзалізниці під час пікової літньої спеки: деталі, щоб мандрівка була комфортнішою

23.06.2021

Парк Укрзалізниці наразі налічує близько 3000 пасажирських вагонів. З них на сьогодні лише 1200 обладнані системами кондиціонування. Тож під час купівлі квитка на потяг переконайтесь, що ваш вагон має цю систему. Це легко перевірити при купівлі квитка на потяг у системі https://booking.uz.gov.ua/: вагони без кондиціонування мають відповідну позначку на сторінці вибору місця, поряд із типом вагона. 

З поїздами Інтерсіті+ такої дилеми немає: усі вони мають сучасну вбудовану систему кондиціонування, а стюарди уважно стежать за дотриманням температурних норм і можуть оперативно реагувати на побажання пасажирів. Що ж до плацкартних вагонів, які не обладнані кондиціонерами, там є система вентиляції, мають відчинятися вікна (окрім аварійних виходів та найстарших вагонів з дерев’яними шибками, кількість яких з кожним роком зменшується при модернізації парку). Вентиляція також має працювати і при подачі поїзда на посадку — пасажир має право вимагати цього від провідника. 

Вагони з кондиціонерами теж мають свої особливості: система кондиціонування повітря запускається під час руху поїзда після набору швидкості 25-30 км/год, повітря охолоджуватиметься поступово. Тому якщо ви купили квиток у вагон із кондиціонуванням, проте під час посадки відчули, що всередині вагона спекотно, не хвилюйтесь, кондиціонер увімкнеться пізніше.

Якщо ж цього не сталось і під час руху температура у вагоні не змінюється — повідомте про ваш дискомфорт провідника. Чимало вагонів, на жаль, мають дахові системи охолодження, які за екстремальних температур виходять з ладу. За можливості провідник пересадить пасажирів до інших вагонів зі справною системою кондиціонування. Пріоритет при пересадці надається літнім людям, дітям та вагітним жінкам. При цьому всі поїзні бригади проінструктовані пересаджувати в тому числі на місця вищого класу, головне — відновити комфорт пасажирам.

У потягах також працюють поїзні електромеханіки для усунення несправностей систем кондиціонування, які можуть виникнути під час слідування (однак трапляються в пору екстремальних температур і поломки, які можуть бути усунені лише по прибутті в депо — вагони з такими дефектами відразу виводяться з обороту для ремонту).

Деякі новіші вагони Укрзалізниці обладнані більш сучасною системою кондиціонування, що дає можливість регулювати температуру в кожному купе окремо. Всередині купе є електронне табло, що відображає температуру, та кнопки регулювання. Система працює інтуїтивно зрозуміло, тож за потреби використовуйте її, щоб зробити свою мандрівку комфортнішою.

Якщо під час поїздки у вас виникли проблеми — ви завжди можете звернутися на гарячу лінію Укрзалізниці за номером 0800 503 111 або пишіть на сторінку Укрзалізниці у Facebook.

 Прес-центр АТ "Укрзалізниця" 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges