Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

 Кардіо-кікбоксінг – аеробіка для жінок з сильним характером

16.08.2021

У Знам’янці, у тренувальному залі «Піраміда», тричі на тиждень (понеділок, середа і п’ятниця о 18 годині)  проходять тренування для жінок з кардіо-кікбоксінгу. Для більшості кікбоксінг асоціюється з видом спорту, який пов’язаний з чоловічими тренуваннями та силовими прийомами. Сучасний  підхід дещо змінив знане для всіх уявлення і адаптував його для жіночого  кола спортсменок, або ж тих, хто просто бажає покращити свій фізичний стан і зайнятись спортом.

  • Такий вид аеробіки (кардіо-кікбоксінг) це направлення спорту, де під спеціальний музичний супровід, використовується база спортивних вправ, як у кікбоксингу. Слово «кардіо» передбачає обов’язкове врахування під час тренувань навантаження на роботу серця людини,  як правило, у  наших заняттях це навантаження у 130-140 ударів за хвилину. У такому жіночому виді аеробіки передбачена робота всіх груп м’язів.  Виконання вправ відбувається у повітря, - пояснює тренер Олексій Москаленко, - як тренер, я ставлю перед собою завдання емоційно розвантажити  спортсменів, завантажити тренування вправами (протягом години), які методологічно я розробив сам, тобто, я автор власного курсу з кардіо-кікбоксінгу.

Всі, хто вважає, що  це важкий вид спорту, частково праві, але основна відмінність полягає у тому, що  у спортсмена немає противника, не виникає агресія на когось, а тренування відбуваються по мірі сил і енергії кожної людини окремо.

  • Більшість людей, які вперше приходять на тренування, не мають ніякого уявлення про цей вид спорту. Від елементарного - до складного, поступово ми розбираємось у всіх тонкощах кардіо-кікбоксінга, при цьому володіючи своїм тілом. Я назву статистику: із 10 дівчат, які починають тренуватись, 7 лишаються у залі надовго. І скажу відверто, що жінки дуже сильні морально і тому витриваліші іноді навіть за чоловіків.   Калорії за кожне тренування просто «злітають», бо відбувається динамічне і статичне навантаження на м’язи. Після тривалих занять жінки відчувають підтягнутість всього тіла, сильні ноги і гарну фігуру. 

 Кілька слів про тренера Олексій Москаленка – він шестикратний чемпіон України з кікбоксінгу, володар кубку світу, чемпіон світу та Європи, дипломований спеціаліст з профільною  освітою.

 Олексій спортсмен, який має багаторічий досвід тренувань, його вихованці ставали володарями кубків чемпіонатів Європи та світу. Він сам нині є діючим тренером в клубі єдиноборств м. Олександрії «Жива сталь».

 

Своїми враженнями про вже системні тренування діляться знам'янчанки.

- Після щоденної роботи такі тренування – великий викид енергії, яка  накопилася,  відчувається значне полегшення і настає врівноваженість, - ділиться Яна Ємченко. – На заняттях працюють всі групи м’язів, і не просто так у назві цього спорту є слово «кардіо», адже  у жінки  починає працювати вся лімфатична система, а разом з  нею, всі обмінні процеси. Звичайно, якщо людина має слабкий організм, бажано навантаження робити поступовим.

- На тренуванні я забуваю за всі проблеми після важкого робочого дня, - доповнює Ірина Павленко, - це сильний стимул «переключитись». Я найстарша у групі, але відчуваю, що тренуюсь на рівні ритму, який задає тренер. Спортом займаюсь останні 10 років, але взагалі не вважаю себе "великою" спортсменкою, бажаю продовжити тренування, бо вважаю життя  постійним рухом.

 -  Я дуже задоволена, що у нашому місті виникли такі тренування як кардіо-кікбоксінг, - розповідає Ольга Сліпенька,- це не просто звичні для всіх аеробіки, а інтенсивний курс навантаження, який «виганяє» із організму всю зайву рідину і допомагає тримати себе у гарному тонусі.

Спілкувалась Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges