Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Боксерський клуб «Надія країни» у Знам’янці запрошує на тренування

10.09.2021

З початком нового навчального року чимало родин, окрім шкільного навчання, міркує про дозвілля дітей. Вже другий рік у Знам’янці працює секція боксу під керівництвом  Карена Асланяна. Зустріч у тренерській залі відкрила цікавинки та наміри тренера та боксерського клубу. 

  • Ми запрошуємо дітей для занять боксом. Я кваліфікований тренер міжнародної категорії (закінчив Варшавську спортивну академію) і маю багатий досвід у боксі: тренував дітей, у період з 2019-2020 року тренував збірну юнаків та дорослих  Польщі з боксу.

Головна ідея створення нашого клубу – це розвиток боксу і молодого покоління в ньому, популяризація спорту та здорового способу життя, саме тому ми вигадали назву клубу – «Надія країни».

 

У розумінні тренера Карена Асланяна бокс – це філософія патріотизму за країну, а також спорт у всіх його розуміннях. Він має бажання розвивати цей спорт у Знам’янці.

Найближчим часом у клубі чекають дітей віком від 6 до 14 років (молодша група), старша вікова група – від 14 і старші,  без вікових обмежень. Тренування тричі на тиждень  у зручному спортзалі по вул. Олександрійській (база ПП «Орбіта»). Вартість тренувань – 100 грн на тиждень та 200 грн. членський внесок щомісячно.

 

  • Для популяризації боксу ми запланували акції у вигляді відкритих тренувань у місті, всі вони будуть безкоштовними, - пояснює тренер, - під гаслом «Бокс за сильну Україну!».

 

  • Бокс у уявленні більшості батьків досить травматичний вид спорту, з чого Ви починаєте тренування та як навчаєте цьому виду спорту?

 

  • У різних тренерів різні підходи до занять, я ціную кожну дитину першочергово. Я намагаюсь завжди навчити дитину, як правильно володіти технікою боксу. Ніхто нікого не кидає в умови рингу, де відбувається справжній бій. Діти, дорослі, ніколи на першому етапі не стають в спарінг з професіоналами. Такий бокс не потрібен, це недопустимо і неправильно. У нашому клубі вихованці вчаться самостійно правильно стояти, ходити, наносити удари, фізично укріплюємо стан спортсмена, і тільки після того можлива підготовча практика в парах.

Я ставлю перед собою за мету виховання особистостей, а не тих, хто вміє вправно боксувати. Обов’язкова умова навчання – це повага до поведінки скрізь: в школах, вдома, на вулиці.

 

Розкажіть про свій досвід клубу за період його існування у Знам’янці.

  • Фактично ми працюємо другий рік. У травні цього року брали участь у Всеукраїнському турнірі у Кривому Розі, де Арман Овсепян став золотим медалістом у ваговій категорії до 66 кг. Ми проводили власні змагання у день відкриття нового залу за участі близько 100 спортсменів  з Олександрії та Кропивницького. Ми посіли у командному заліку перше місце з 5 золотими, 2 срібні медалі та 1 бронза. Нещодавно відбувся боксерський турнір всеукраїнського рівня у м. Світловодськ, там ми вибороли 2 золоті медалі, 1 срібну і 3 бронзові нагороди. Зараз у календарному плані 22 вересня виїзд у Звенигородку (Черкащина) на чергові змагання, а  23 вересня наш вихованець Арман Овсепян буде виступати на чемпіонаті області у Кропивницькому.

Спілкувалась Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges