Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

  У Знам’янці представники громадськості обговорили співпрацю в рамках проєкту «Амбасадори безпеки» 

22.11.2021

Днями у залі засідань Знам’янської міської ради відбулася зустріч громадськості за участі керівниці напряму взаємодії поліції та громади Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) Катерини Каймашнікової та  координаторки проєкту "Амбасадори безпеки" Ірини Ткаченко. 

  • У співпраці між громадою та поліцією я у Кіровоградській області бачу унікальні практики. Все більше людей розуміє, яка роль поліції, як вона взаємодіє. Завдяки  проекту «Амбасадори безпеки» від Ірини Ткаченко, 18 громад на Кіровоградщині активно залучені до безпекових баркемпів, - звернулася до присутніх керівниця напряму взаємодії поліції та громади Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) Катерини Каймашнікової.

Три команди громадських організацій зі Знам’янки та Дмитрівки поділились своїми практиками створення безпечних середовищ. У рамках реалізації нових ідей було втілено в життя проект «Твоя безпека – у твоїх руках» учнями та педагогами Опорного навчального  закладу  «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка». Заступник директора з виховної роботи Олена Горян розповіла, що  було проведено аналіз територій Дмитрівської громади на якість освітлення у вечірній час. За результатами подане звернення до сільської ради та покращено освітлення у проблемних територіях, відновлено розмітку на пішоходних переходах. Разом з офіцерами громади проведено  для дітей кілька майстер-класів з виготовлення флікерів, створено відеоролики щодо важливості їх застосування у вечірній час доби.

Довідково. Флі́кери — маленькі значки або наклейки, які відбивають світло в темряві.


 

Громадська організація з села Цибулеве «Платформа успішних змін»  теж активно впроваджує ідеї амбасадорів безпеки. Родзинкою їх проектів можна назвати маркування стовпів села стрічками, які вночі відзеркалюють світло та велотури у рамках проекту «Подорожі з Мамаєм». Остання ідея набула широко поширення серед цибулівців, тепер подорожі за різними маршрутами відбуваються на роверах, які мають характерні світловідбивні елементи.

  • Я дуже ціную людей, які не байдужі до своєї території, розвивають власні ідеї і запалють ними інших, - відгукнулась на ініціативи голова Дмитрівської громади Наталія Стиркуль, -маємо програму «Безпечне село», в рамках якої все більше об’єктів тепер оснащені камерами відеоспостереження. Я власноруч виготовляла флікери разом з нашими амбасадорами безпеки і вважаю, що це дуже потрібна річ. Виготовлені мною флікери, подарувала  онукам.

Про успіхи знам’янської команди амбасадорів безпеки розповіла її координаторка Крістіна Зайченко.  Вона акцентувала увагу на тому, що дітям громади неодноразово проводились ігри, під час яких всі охочі вчили та повторювали правила дорожнього руху. А майстерня з виготовлення флікерів поповнюється колекцією авторських робіт, де казкові герої стають надійними помічниками дітям у дорозі у вечірній час.

  • Зараз у проект «Амбасадорів безпеки» залучено 42 громади з усієї України, -підсумовувала авторка та координаторка проекту Ірина Ткаченко, - громади Знам’янки та Дмитрівки по праву можна вважати найактивнішими. Вони не тільки розгорнули майстерні з флікерів та залучили багато дітей, також було проведено багато досліджень, прокомунікували з владою і поліцією. Я вдячна всім за таку важливу популяризацію.

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges