ДП «Чорноліський лісгосп» продало 3 тис. ялинок
4.01.2022
Чорноліський лісгосп завершив реалізацію новорічних дерев ще минулого року (29 грудня), лісівники продали 3 тисячі новорічних дерев. Новорічні ялинки прикрашатимуть оселі мешканців Кіровоградщини всі новорічні і різдвяні свята.
Основну кількість новорічних ялинок склали деревця сосни кримської. Невелика кількість ялинок європейських попрямувала до навчальних закладів та оселились на всі свята в помешканнях знам’янчан.
Джерело - https://chernoles.com

Також читайте:
НОВЕ ДЛЯ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ: ФІНАНСОВА ДОПОМОГА НА ЗДОБУТТЯ ЕКОНОМІЧНОЇ САМОСТІЙНОСТІ
НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДНОМУ ПАРКУ «ХОЛОДНИЙ ЯР» БУТИ!
КІРОВОГРАДЩИНА ОТРИМАЛА КОШТИ ДЛЯ ВИПЛАТИ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ ТА ПІЛЬГ
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість