Кіровоградщина отримала кошти для виплати житлової субсидії та пільг
4.01.2022
На Кіровоградщину надійшли кошти з державного бюджету для виплати житлової субсидії та пільг за грудень 2021 року у сумі 139,8 млн. грн., або 100% від потреби.
Про це повідомили в департаменті соцзахисту населення Кіровоградської ОДА. Нині житлові субсидії та пільги профінансовано в повному обсязі.
Найближчим часом кошти надійдуть на банківські рахунки жителів області або будуть виплачені через пошту. Кошти отримають 79,2 тис. одержувачів житлової субсидії та 19,5 тис. пільговиків. Фінансування з державного бюджету надходить своєчасно, заборгованість з виплати відсутня.

Також читайте:
ДО ШКІЛ ЗНАМ’ЯНСЬКІ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ ПОВЕРНУТЬСЯ 10 СІЧНЯ
НОВЕ ДЛЯ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ: ФІНАНСОВА ДОПОМОГА НА ЗДОБУТТЯ ЕКОНОМІЧНОЇ САМОСТІЙНОСТІ
НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДНОМУ ПАРКУ «ХОЛОДНИЙ ЯР» БУТИ!
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість