Ще один заклад Знам’янської ТГ переведено на дистанційну форму навчання
3.02.2022
З 03.02.2022 по 04.02.2022 переведено на дистанційну форму навчання 5-11 класи Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6.
Довідково.
У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, зростаючим показником захворюваності учнів та вчителів у окремих закладах освіти громади, організовано освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання з 1.02.2022 по 04.02.2022 року для здобувачів освіти 1-11 класів Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка.
Нагадуємо, що з 31.01.2022 року по 04.02.2022 року дистанційно вчаться учні 5-11 класів навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей».
Джерело - http://znamosvita.at.ua/
Також читайте:

DEMOCRACY HUB: ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ДІДЖИТАЛ-ПРОЄКТУ ПРО ЦІННОСТІ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА
ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА 13-ТА У РЕЙТИНГАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ КІРОВОГРАДЩИНИ
ПРИВЛАСНИВ 3 МЛН ГРН НА РЕКОНСТРУКЦІЇ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ ОЧИСНИХ СПОРУД
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість