В Україні змінили тривалість амбулаторного та стаціонарного лікування пацієнтів із COVID-19
8.02.2022
Змінами було скорочено тривалість як амбулаторно-поліклінічного, так і стаціонарного лікування. Раніше пацієнт мав перебувати на лікуванні 10 днів від дати появи симптомів або ж від дати взяття матеріалу на тестування. Повторне тестування на COVID-19 також могло проводитись не раніше 10 днів з часу появи симптомів чи першого позитивного тесту.
Тепер повторне тестування на наявність в організмі вірусу можна проводити через 5 днів від дати появи симптомів або отримання позитивного результату тестування методом ПЛР. Важливо, що йдеться лише про тестування методом ПЛР.
Якщо людина отримала негативний ПЛР-тест та не має симптомів захворювання, то самоізоляцію можна завершувати.
Також самоізоляцію можна завершувати за умови відсутності симптомів захворювання через 5 днів від дати їх появи або від дати отримання позитивного результату тестування.
Окрім того, змінено вимоги до повторного проведення тестування. Тепер підтвердженим вважається випадок COVID-19 без наявності симптомів, але який був підтверджений експрес-тестом на антиген. Основна умова – контакт із підтвердженим випадком COVID-19.
Раніше підтвердження експрес-тестами було достатньо лише для осіб, у яких були наявні симптоми COVID-19. Для безсимптомних хворих необхідно було підтвердження ПЛР-методом.
Також читайте:
ВІД 7 ЛЮТОГО У ЗНАМ'ЯНСЬКІЙ ТГ ОКРЕМІ КЛАСИ НАВЧАТИМУТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ПОПЕРЕДИВ: УКРАЇНЦІ БІЛЬШЕ ПЛАТИТИМУТЬ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ АВТО

Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість