komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

"Гуманітарний Хаб м.Знам'янка": допомога  переселенцям, які живуть в громаді

30.03.2022

Статистика показує, що у Знам’янській громаді зараз проживає близько 800 переселенців. Це люди, які знайшли прихисток як у приватному секторі, так і в наданих тимчасових кімнатах комунальної власності міста і області. Днями у приміщенні Комплексної дитячої спортивної школи (спортивному залі) відкрився «Гуманітарний хаб м. Знам’янка». Завітали до нього та поспілкувались про заплановану роботу та графік. 

Секретар міської ради Вікторія Зеленська розповіла, що «Гуманітарний хаб м. Знам’янка» має всі законні підстави для діяльності, офіційно зареєстрована у податковій особа, яка визначена волонтером – координатором хабу – це Андрій Клименко. Взагалі проект спільний – міської влади і волонтерів.

  • Вже сформовано чіткий алгоритм дій для переселенців, які зараз живуть у нашій громаді, - розповідає Вікторія Володимирівна. - Всі внутрішньо переміщені особи першочергово проходять процес реєстрації у міському ЦНАПі, де видається довідка на основі документів людини. Там же люди дізнаються про послуги міського Центру зайнятості, що дає обізнаність у можливому працевлаштуванні. Із зазначеним документом люди звертаються до «Гуманітарного хабу м. Знам’янка», де отримують допомогу у вигляді продуктових наборів, овочів, одягу, консервації, дитячого харчування, засобів гігієни тощо. Окремо у хабі формується потреба для наших захисників ЗСУ.

Поспішаємо до приміщення хабу. Там людно.  Станом на 30 березня за потребою видано понад 100 продуктових наборів. Спілкуємось з однією з молодих жінок і розпитуємо про її життя.

  • Я харків’янка, звати Анастасія. Привітна Ваша земля до нас, люди теж. Дякую можливостям цього хабу, я взяла консервацію, одяг, продукти. Нам повідомили, що це не одноразово, а я можу за потреби звернутись ще, - розповідає одна з гостей хабу.- Я приїхала до Знам’янки ось у чому стою перед Вами. Рятувала життя. Зараз живу у старенької родички, що буде завтра навіть не загадуюсь, бо кругом війна…

З великою подякою працівники хабу попросили звернутись до знам’янчан. Зазначають, що наші земляки дуже чуйні і відгукуються на людську біду та потребу.

На сьогодні хаб працює у два боки – збір та видача всього необхідного. Особлива потреба у засобах прання, побутовій хімії, миючих засобах та канцтоварах для діток-переселенців.

Графік роботи хабу – з 9:00 до 18:00 щоденно, без вихідних.

Долучайтесь до офіційної сторінки "Гуманітарний Хаб м. Знам'янка" в соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/groups/298084492297997/?ref=share

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges