komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

У ОБЛАСТІ ВІДБУВАЄТЬСЯ ОБСТЕЖЕНННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ МОЖЛИВОСТІ ЇХ БЕЗПЕЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ

17.06.2022

З початку червня спеціалісти Держпродспоживслужби області у складі комісій обстежили 30 укриттів на випадок «повітряної тривоги», з них 26 мають значні недоліки, а саме: відсутні системи вентиляції, водопостачання, каналізації, санвузли або ж не організовані умови для дотримання особистої гігієни, відсутні електропостачання, зв’язок. Санітарно-технічний стан приміщень незадовільний: на стінах та стелі відсутнє або відлущується оздоблення, на підлозі вибоїни. Вхідні дерев’яні двері потребують заміни на металеві. Укриття не забезпечені обладнанням (стільці, лави, столи тощо), аптечками. Відсутні умови для дотримання параметрів мікроклімату (повітряно-теплового режиму). Деякі укриття захаращені сміттям і потребують розчищення.

Обстеження вже проведені в Благовіщенській (16 закладів), Голованівській (4), Новоукраїнській (4), Великосеверинівській (3), Знам’янській (2), Соколівській (1) громадах.

Серед зауважень та побажань за результатами оглядів:  покращення санітарно-технічного та санітарно-гігієнічного стану внутрішніх приміщень, облаштування необхідних комунікацій, організації умов безпечного перебування та задоволення необхідних потреб (санвузли, наявність води) в укриттях під час «повітряної тривоги».

Не виключають, що більшість шкіл з початку нового навчального року буде мати дистанційне або змішане навчання.

В Україні 13 700 шкіл, з яких, за інформацією органів управління освітою, лише близько 1500 шкіл мають бомбосховища або інше укриття, що більш-менш відповідають вимогам.

 За матеріалами - kr.consumer.gov.u

Також читайте:

ТОП-10 ПЕРСПЕКТИВНИХ ПРОФЕСІЙ У МАЙБУТНЬОМУ ЗА ПРОГНОЗАМИ ЕКСПЕРТІВ

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges