komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

БЕЗРОБІТНИХ УКРАЇНЦІВ ЗАЛУЧАТИМУТЬ ДО ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ

22.06.2022

За цю працю платитимуть мінімальну зарплату у розмірі 6500 гривень.

Уряд України запускає реформу сфери зайнятості, згідно з якою на час воєнного стану офіційно зареєстрованих безробітних, які протягом 30 днів не працевлаштовані, залучатимуть до суспільно корисних робіт. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

«В умовах повномасштабної війни нам потрібно мобілізувати всі можливі ресурси для перемоги над російськими окупантами. Це стосується й організації роботи в тилу. Уряд сьогодні затвердить документ, який передбачає, що офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, залучатимуться до суспільно корисних робіт», – сказав Шмигаль.

За його словами, це може бути розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні чи сільськогосподарські роботи. Що саме потрібно робити в кожному регіоні, визначатиме місцева влада.

Він наголосив, що праця буде оплачуватися – держава платитиме кожному мінімальну заробітну плату. Наразі вона складає 6500 гривень на місяць, а з 1 жовтня 2022 року має зрости до 6700 гривень.

Окрім того, статус та виплати по безробіттю відтепер втрачаються, якщо людина перебуває за кордоном понад 30 днів під час воєнного стану.

Також читайте:

НА КІРОВОГРАДЩИНІ ПОЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА «ВОРА В ЗАКОНІ» ІЗ САНКЦІЙНОГО СПИСКУ РНБО 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges