ШТРАФИ ЗА ПОРУШЕННЯ ПДР ЗНОВУ МОЖНА СПЛАТИТИ В «ДІЇ»
2.10.2022
У лютому в застосунку скасували деякі функції, в тому числі і можливість оперативно сплачувати штрафи автофіксації.
Тепер українці знову зможуть сплачувати штрафи з автоматичної фіксації порушення ПДР через «Дію». У застосунок повернули ще одну функцію, яку відімкнули після початку повномасштабної війни. Про це інформують у Мінцифри.
«З 24 лютого послуга була недоступною і тепер знову в «Дії». Ви можете завершити push-сповіщення у застосунку, щойно камери фіксують автопорушення на дорозі, а також оплатити штраф за кілька кліків. Завдяки оперативним повідомленням у застосунку можете вчасно сплатити штраф та уникнути адміністративних покарань», – йдеться у повідомленні.
Також у «Дії» можна побачити історію штрафів за період, коли послуга була недоступна.

Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість