komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

На Кіровоградщині розгорнули перші Пункти Незламності

24.11.2022

У рамках робочого візиту на Кіровоградщину заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко пересвідчився у готовності до функціонування мобільного Пункту  незламності у Кропивницькому. Варто відзначити, що з 23 листопада у рамках всеукраїнського проекту «Пункти Незламності» на Кіровоградщині почали працювати 17 мобільних Пунктів Незламності. Окрім того на території області працюють 32 стаціонарні Пункти Незламності на базі пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС у Кіровоградській області. І мобільні й стаціонарні пункти працюють ЦІЛОДОБОВО. Це місця безпеки, стабільності і тепла для населення у разі критичних прoблем з енергетикoю та oпаленням, на відміну від стандартних мобільних пунктів обігріву ДСНС, до яких громадяни звикли приходити погрітись за сильних морозів у минулі роки.

Наразі у Пунктах Незламності можна не лише погрітися та знайти прихисток у випадку негоди чи відключення світла і тепла у житловому секторі, у наметах є інтернет та можливість зарядити гаджети. Також тут можна поїсти та отримати першу медичну допомогу, ознайомитись із картами  найближчих укриттів та пунктів обігріву, АЗС та банківських відділень. Крім того, передбачено надання широкої інформаційної допомоги населенню з питань пожежної, мінної та техногенної безпеки. Комплектування та функціонування Пунктів Незламності здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Вже працює спеціальний сайт nezlamnist.gov.ua, де розміщено мапу таких пунктів по всій країні. Мапа постійно оновлюється.

 

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges