komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

СЬОГОДНІ ПОЧИНАЄТЬСЯ РІЗДВЯНИЙ ПІСТ ЗА ЮЛІАНСЬКИМ КАЛЕНДАРЕМ

28.11.2022

28 листопада для українців, які святкуватимуть Різдво за Юліанським календарем, починається Різдвяний піст. Він триватиме 40 днів, до самого Святвечора, тобто 6-го січня.

Піст перед Різдвом ще називають Пилипівкою або останнім багатоденним постом у році. За традиціями, він менш строгий, але від деяких продуктів усе ж рекомендують утриматись. Постити можуть усі, хто має бажання або відчуває духовний поклик до очищення. Вагітні жінки, діти, люди похилого віку та хворі можуть не постити. Строгість посту може бути послаблена й для тих, хто хворіє тимчасово, перебуває у дорозі чи займається важкою фізичною працею. Проте якщо ви вже вирішили дотримуватися посту, то, крім обмежень у їжі, потрібно дотримуватися певних обмежень й у духовному житті: уникати сварок, молитися та не тримати образ. Щодо харчування, то впродовж посту християни мають уникати продуктів тваринного походження – м’яса, яєць, молока та харчів, що їх містять.

Головна мета посту – духовне очищення. Тому піст – це не лише відмова від певних продуктів, а й від поганих думок та згубних пристрастей. Православному християнину протягом посту також обов’язково потрібно прийняти таїнства Сповіді і Причастя. Інакше піст стане просто дієтою або голодуванням.

Також читайте:

ШАХРАЇ СТВОРИЛИ ФЕЙКОВИЙ ЧАТ-БОТ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges