komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Події

Рятувальники Кіровоградщини готові до безпечного Водохреща

17.01.2023

Щороку напередодні Водохреща рятувальники організовують заходи безпеки у місцях, де традиційно відбувається обряд занурення у відкриту водойму.

З метою запобігання нещасним випадкам на воді 19 січня у місцях проведення заходів до Водохреща буде організовано чергування рятувальних постів у складі представників ГУ ДСНС України в області. На Кіровоградщині визначено 26 місць на відкритих водоймах.

На кожному посту чергуватимуть рятувальники та буде забезпечено наявність засобів рятування на воді (рятувальні жилети, круги, багри дерев’яні, мотузки), засобів зв’язку та гучномовців. Також відпрацьовано взаємодію з медичними закладами області щодо надання (у разі потреби) невідкладної допомоги у разі нещасного випадку під час йорданських занурень.

Наразі проведено додаткові заняття, інструктажі з особовим складом Служби порятунку, який буде залучений до чергування, щодо дотримання правил безпеки на воді та порядку дій у разі виникнення небезпечних подій у місцях проведення заходів.

Загальна кількість сил та засобів від Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області – 91 чоловік та 26 одиниць техніки.

Підрозділи ГУ ДСНС України у Кіровоградській області готові до реагування на надзвичайні ситуації під час проведення заходів до Водохреща.

19 січня 2023 року у м. Знам'янка підрозділом 18 ДПРЧ 1 ДПРЗ буде  відбуватись чергування на  водоймі у . Петрове з 9:00 до 13:00  години

 

 

Також читайте:ДЕСЯТЬ ГЕНЕРАТОРІВ РІЗНОЇ ПОТУЖНОСТІ ОТРИМАЛО ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges