Юні знавці фізики зі Знам’янки стали переможцями обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
21.03.2023
26 лютого 2023 року в дистанційній формі було проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.
У ньому взяли учать четверо учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Знам’янської громади. Троє з них стали переможцями.
Вітаємо переможців та їх наставників:
- ІІ місце - ДРОБОТ Вікторія, учениця 9 класу ліцею «Свобода» (учитель Кіріченко В.А.);
- ІІ місце - МЕРНОВ Дмитро, учень 11 класу ліцею «Свобода» (учитель Кіріченко В.А.);
- ІІ місце – ОЛЕФІРОВА Аліна, учениця 10 класу ліцею імені Тараса Шевченка (учитель Лук’яненко Л.В.).
Щиро вітаємо всіх переможців та учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін та бажаємо подальших успіхів і перемог на олімпіадах, турнірах і конкурсах!
Також читайте: КУХАРІ НА СЬОГОДНІ ЗАТРЕБУВАНІ НА КІРОВОГРАДЩИНІ
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість