У Знам’янській громаді відбудеться IV етап Чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів Ukrainian Cross-Country
6.07.2026
11-12 липня 2026 року у Знам’янській громаді відбудеться IV етап Чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів Ukrainian Cross-Country.
Змагання об’єднають учасників, які випробують свої сили на трасі, вже знайомій спортсменам за зимовим етапом. Тоді вони долали складні ділянки в умовах льоду та снігу, а тепер матимуть можливість пройти цю дистанцію в літньому форматі - з новими викликами, швидкістю та спортивною боротьбою.
Проведення етапу Чемпіонату України у Знам’янці є важливою подією для розвитку спортивного життя громади та популяризації технічних видів спорту в Україні. Попри складні умови воєнного стану, український спорт продовжує розвиватися, а спортсмени демонструють витримку, сміливість і силу характеру.
Важливо!
Змагання проводитимуться в умовах воєнного стану без глядачів та з обмеженою кількістю учасників. Попередня реєстрація на змагання є обов’язковою.
У разі погіршення безпекової ситуації в регіоні змагання можуть бути скасовані. У випадку оголошення повітряної тривоги під час проведення заходу заїзди будуть призупинені.
Повідомляє сайт Знам'янської міської ради
Також читайте:
Державна допомога на дітей одиноким матерям: розмір, умови та порядок призначення
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість