Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Кубок чемпіона зі снукеру поїхав до Маріуполя

6.06.2017

3-4 червня у Знам'янці тривав Чемпіонат України зі снукеру для дітей віком до 16 років.(http://komora.info/sports/2430-vpershe-v-ukrajini-chempionat-zi-snukeru-sogodni-vidkrito-u-znam-yantsi). Серед кращих спортсменів України були і представники нашої області, але кубок переможця поїхав у руках Тараса Ульянченка до Маріуполя. 

- З яким відчуттям сьогодні сприймається перемога?

- Я дуже радий, навіть осмислити все не можу, бо це перший мій турнір такого рівня. Я два роки грав у російський більярд, і тільки півроку як граю у снукер.

- Хто твій наставник і тренер?

- У більярді мене тренує Олександр Бедьовка, а у снукері - Андрій Макєєв (голова федерації  Донецької обл. зі снукеру).

- Ти бачиш себе надалі у снукерській лізі професіоналів?

- У мене починається навчання у 11-му класі, тому важко буде поєднувати, але я не лишатиму тренування. Хочу своє життя поєднати зі снукером.

- Як ти оцінюєш своїх суперників на чемпіонаті України?

- Мені сьогодні було дуже складно, були сильні гравці з Молдови, а у півфіналі я грав проти Маргарити Лісовенко з Кропивницького - теж було нелегко, а мій фіналіст Георгій Петрунько - то взагалі учасник міжнародних змагань і фаворит чемпіонату зі снукеру серед дітей.

Загальний розподіл призових місць Чемпаіонату України зі снукеру категорії U16 відбувся так: 2-е місце за Георгієм Петруньковим, 3-є місце посіли   Маргарита Лісовенко та Євген Зотов, 5-е місце за Єгором Дементьєвим, Кирилом Байдалою, Матвієм Лагодзинським та Владиславом Градінарі. Нагадаємо всього у чемпіонаті взяло участь 26 спортсменів.

Про підсумки всеукраїнського заходу говорить голова Федерації снукеру у Кіровоградській обл. Анна Лісовенко: "Все, що ми планували - реалізовано, перший чемпіонат відбувся! А щодо результатів гравців з Кіровоградщини, я теж задоволена: вони ще молоді. На жаль, з групи вийшла лише Маргарита Лісовенко, але це тільки початок. Наступний рубіж - турнір міжнародного рівня у Львові у серпні, тож ми будемо готувати туди команду."

Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges