Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Знам’янчани, долучайтеся до проекту «Біжи разом з нами»!

Команда ГО "Нове Покоління" розпочала проект «Біжи разом з нами» з метою долучити знам’янчан до здорового способу ініціатива триватиме рік. Докладніше про це розповідає керівник громадської організації Сергій Немичев.

  • Сергію, в чому полягає ідея проекту «Біжи разом з нами»?
  • Усі успішні люди займаються спортом, особливо бігом, який надає енергії для реалізації наших планів. Багато хто з нас мріє про нові досягнення, але лежачи на дивані, не можна досягнути бажаного. Біг вранці надає натхнення та заряд на весь подальший день. Отже, наша команда хоче надихнути мешканців міста вести активний, здоровий спосіб життя і пропонуємо долучитися до проекту.

Сергій Немичев почав бігати рік тому. На своєму власному досвіді знає на скільки біг покращує самопочуття і надає сил. Більш того, Сергій так захопився ранковою пробіжкою, що почав читати спеціальну літературу та дивитися відео в Інтернеті, як це правильно робити. Зараз багато існує різних додатків для смартфонів, щоб контролювати процес бігу. Багато з них Сергій спробував і вибрав, на свій погляд, найоптимальніші. Найцікавіше, що Сергію до 35 років не подобалося бігати, але тепер він мріє пробігти марафон.

  • У Вас в планах створити відео. Про що воно буде?
  • Протягом року плануємо створити приблизно 40 тематичних відео, які стануть для когось мотивацією і підштовхнуть зробити перші кроки до здорового способу життя. Пробіжки будуть відбуватися в різних локаціях: в лісі, на стадіоні, вулицями міста, в горах, на морі, в різну погоду. Будуть навчальні відео, наприклад, як правильно робити розминку перед пробіжкою, з якою швидкістю бігти, або як почати бігати для новачка, і багато іншої корисної інформації. Познайомимо з різними додатками для бігу у смартфонах, навчимо ними користуватися.

На офіційній сторінці ГО "Нове Покоління" у соцмережі Фейсбук (https://www.facebook.com/New.Generation.ua), Ви можете слідкувати за появою нових відео проекту  «Біжи разом з нами», викладати свої власні досягнення та ділитися досвідом у коментарях. Також можете приєднатися до ранкових пробіжок з Сергієм. Отже, заряджаємось, надихаємось і оздоровлюємось! Як кажуть: в здоровому тілі – здоровий дух!

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges