Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Спорт

У Богданівці відбулися змагання з баскетболу

20.03.2018

У селі Богданівка відбулися змагання з баскетболу серед чоловіків та жінок у залік 38-ої Знам’янської районної Спартакіади серед фізкультурно-спортивних клубів сільських рад та колективів фізкультури району.

У змаганнях серед чоловіків перше місце посіла команда Богданівської сільської ради. Другими та третіми стали відповідно баскетболісти з Петрівської та Цибулівської сільської рад.

У змаганнях серед жіночих команд перше місце посіли господарі – команда Богданівської сільської ради. Друге місце посіли баскетболісти з села Петрове, третє – баскетболістки з ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. І.Г. Ткаченка».
На церемонії закриття змагань переможці отримали Кубок та золоті нагороди; призери – срібні та бронзові нагороди. Також переможці та призери змагань були відзначені дипломами відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації і районної організації ВФСТ «Колос».

http://oms.zn.kr-admin.gov.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges