Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Спорт

Снукеристи зі Знам’янки серед кращих на чемпіонаті у Києві

29.03.2018

У Чемпіонаті Києва зі снукеру серед юнаків та дівчат у віковій категорії до 16 років взяли участь спортсмени з 5 регіонів України та республіки Молдова.  Знам’янську Академію снукеру на цих відкритих змаганнях представило 14 спортсменів: 8 дівчат і 6 хлопців. 

Чемпіонату передував дводенний семінар сертифікованого тренера EBSA (Міжнародної федерації снукеру і більярду) , який приїхав на запрошення Національної федерації снукеру, з Литви, Вілюс Шульте Ебберт. 22 березня він провів навчальний семінар для юнаків, а 23-го  для дівчат.


Коментар щодо участі снукеристів зі Знам’янки надала керівниця Академії снукеру Знам’янки Анна Лісовенко: «Цей чемпіонат – це була остання «репитиція» перед юнацьким Чемпіонатом України, який відбудеться на початку червня в Києві. Наші снукеристи провели аналіз своїх спортивних форм, виявили свої слабкі та сильні сторони, зробили висновки. Я задоволена участю всіх дітей, серед наших кращих досягнень: Олександр Крук посів серед юнаків третє місце, Антон Гребенюк, Максим Степаненко вийшли з груп, але не пройшли до півфіналу; серед дівчат – Поліна Самойленко виборола друге місце, а Олександра Золотухіна – третє місце.»


Одним із учасників змагань був і знам’янчанин Олександр Крук, який тренується  грі в снукер з 2016 року. Своїми враженнями від участі в чемпіонаті в Києві ділиться Олександр: « У снукері немає сильних чи слабких гравців, всі індивідуальні. На цьому турнірі мої досягнення були в тому, що я зробив великий крок вперед – почав грати на новому рівні, посів третє місце на турнірі. Це дуже велике досягнення для мене, адже були гарні ігри. Я мав дві найскладніші гри у моїй практиці: з Данилом Волошиновим та Олександром Домаскіним, а гра з Георгієм Петруньковим стала важливою для досвіду.»


Проведення змагань зі снукеру в Україні – то чергова нагода спортсменам перевірити свій рівень, як прокоментувала учасниця від знам’янської команди Анна Ландирєва: «Дуже добре, коли молодь нашого віку має можливість позмагатись з рівними. Цього разу я не посіла призового місця, а стала 5, але я задоволена, бо це розвиток, а ще хочу відмітити дуже добру організацію змагань. Я зрозуміла, що мені особисто треба тренуватись ще більше, щоб на чемпіонаті України показати ще кращий результат.»

Із загальною турнірною таблицею Чемпіонату снукеру у Києві можна познайомитись за посиланнями:

дівчатка - http://snookershot.com/tournaments?id=2151

хлопці - http://snookershot.com/tournaments?id=1485

\

 Спортсмени Знам’янської Академії снукеру  висловлюють подяку за підтримку Національної федерації снукеру та можливість участі у змаганнях.

Оксана Войчишина

Фото надані Анною Лісовенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges