Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Спорт

Успішний виступ на чемпіонаті України

02.04.2018

 Із 28 березня по 1 квітня у Миколаєві проходив відкритий весняний командний чемпіонат України з велоспорту серед юнаків та дівчат.


Успішно на цих змаганнях виступили Вихованки відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива) Алла Марущук та Наталія Нечитайло. У перший день змагань у парній гонці вони стали чемпіонами України. Алла Марущук у груповій гонці з вибуванням та гонці «Критеріум» здобула срібні нагороди. У командній гонці в складі збірної Кіровоградської області Алла Марущук та Наталія Нечитайло завоювали срібні нагороди. За сумою чотирьох днів змагань у загальнокомандному заліку серед дівчат Кіровоградська область, в складі якої виступали Алла Марущук та Наталія Нечитайло, посіла друге місце. То ж загалом спортсменки з села Мошорине здобули вісім нагород – дві золоті та шість срібних.

http://oms.zn.kr-admin.gov.ua

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges