Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Нові здобутки клубу єдиноборств "PIT-FIGHTER"  

17.04.2018

13-14 квітня 2018 року у Тернополі відбувся Чемпіонат України з панкратіону. Юрій Поліщук клубу єдиноборств "PIT-FIGHTER"  став володарем золота (розділ традішн) і срібла (розділ грепплінг). Олександр Сахнюк, який на цих змаганнях був суддею, вже вчетверте здобув це право саме на чемпіонатах України. 

 Також команда клубу єдиноборств "PIT-FIGHTER" повернулася з Полтави, де взяла участь в чемпіонаті України з кемпо, в розділах сабмішн (боротьба в кімоно) і комбат сабмішн (поєднання борцівської і ударної техніки). Спортсмени клубу завоювали 8 золотих, 4 срібних і 3 бронзових медалі.

У розділі сабмішн чемпіонами України стали: Іван Федорченко 10-11 років, Микола Царуш 14-15 років, Андрій Огиренко 14-15 років, і серед чоловіків Ростислав Уца.

 Срібними призерами стали: Тимофій Жабко 10-11 років, Леван Паніев 12-13 років.

 У розділі комбат сабмішн чемпіонами стали: Вадим Нестеренко 10-11 років, Леван Паніев 12-13 років, Микола Царуш 14-15 років, і серед чоловіків Віктор Жмур.

 Срібло в цьому розділі завоювали: Тимофій Жабко 10-11 років і Ростислав Уца серед чоловіків. Андрій Олексенко 10-11 років в двох розділах завоював бронзу і Вадим Нестеренко 10-11 років в сабмішн став бронзовим призером.

 Тренер клубу "PIT-FIGHTER"   Олексій Слуцький коментує: «Як тренер я задоволений успіхами своїх вихованців. Їх наполеглива праця в залі дає результати. У нас протягом всього року триває набір для занять – запрошуємо бажаючих юних спортсменів.»

Подяка за підтримку у можливості вихованців клубу брати участь у змаганнях висловлюється їх батькам.

"PIT-FIGHTER" - тренуйтеся з найсильнішими.

Оксана Войчишина

Фото Олексія Слуцького

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges