Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Олексій Слуцький та Влад Ільїн серед кращих тренерів та спортсменів області

1.05.2018

У Кропивницькому відзначили кращих спортсменів і тренерів за підсумками 2017 року “Спортивна гордість Кіровоградщини-2017”. 

Серед нагороджених – переможці і призери літніх Дефлімпійських ігор у м. Самсун (Туреччина), чемпіонатів Світу та чемпіонату Європи з дзюдо, чемпіонатів Європи з важкої атлетики, боксу, комбат дзю-дзюцю, бойового самбо, кубку Європи з бейсболу,  а також чемпіонатів світу зі скелелазіння, веслування на байдарках.

Свідоцтва та пам’ятні статуетки серед кращих спортсменів  отримали і  знам’янчани Владислав ІЛЬЇН – за зайняте перше місце на чемпіонаті світу з бойового самбо та його тренер – Олексій СЛУЦЬКИЙ.

 Почесні нагороди тренер клубу єдиноборств «Піт-Файтер» Олексій Слуцький коментує так: «Більше 10  років Влад тренується, але за весь цей час кожна перемога мала велику ціну і фізичну, і матеріальну. Дуже шкода, що навіть ставши чемпіоном світу з бойового самбо, він не має визнання на своїй малій Батьківщині, як спортсмен, якого потрібно підтримувати, гордитись перемогами всім разом. Міська влада нашого міста вже протягом тривалих років відмовчується. От і зараз, вихованець міського клубу єдиноборств став серед кращих в області і знову ніякої реакції… Наприклад, ми не знаємо, якою буде подальша доля наших тренувань у спортивному залі, де ми зараз займаємось, бо ми його орендуємо, а приміщення ось-ось мають виставити на електронні торги оренди. Саме тому, отримуючи такі відзнаки на рівні області, ми розуміємо, що за межами міста нас бачать, ми викладаємось,  як спортсмени для чергових перемог, але це все власний ентузіазм...»

Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges